Aktualności

85% domów sprzedanych w pierwszym etapie projektu mieszkaniowego Neo Natolin

Grupa deweloperska Real Management S.A. sprzedała 85% domów w pierwszym etapie projektu mieszkaniowego wysokiej klasy domów jednorodzinnych Neo Natolin. Inwestycja jest realizowana w warszawskim Wilanowie przy ul. Stefana Korbońskiego, a zakończenie jej pierwszego etapu zaplanowane jest w lipcu 2024 r.

Duże zainteresowanie projektem mieszkaniowym Neo Natolin, realizowanym w warszawskim Wilanowie, grupa deweloperska Real Management S.A obserwowała już po uruchomieniu inwestycji na początku 2023 roku. Na kilka miesięcy przed zakończeniem pierwszego etapu budowy, który obejmuje 84 lokale o łącznej powierzchni 17 000 mkw. PUM, sprzedanych jest już 85% domów.
Drugi i trzeci etap inwestycji będzie obejmował 120 lokali o łącznej powierzchni 28 000 mkw. PUM.

– Osiągnięcie sprzedaży domów jednorodzinnych Neo Natolin na poziomie 85%, jeszcze przed zakończeniem budowy, potwierdza, że inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co świadczy o jej atrakcyjności na rynku warszawskich nieruchomości. Nasi Klienci doceniają wyjątkową lokalizację, która pozwala na życie w otoczeniu natury, a jednocześnie stwarza możliwości korzystania w pełni z miejskiej infrastruktury i bogatej oferty miejskiego stylu życia. Niemniej ważna jest oczywiście najwyższa jakość realizacji. Specjalizujemy się w budowaniu osiedli domów jednorodzinnych o standardzie premium. Naszą filozofią działania jest tworzenie miejsc, które spełniają najwyższe oczekiwania pod względem estetyki i funkcjonalności. Chcemy budować przestrzeń, która znacznie podniesie jakość życia jej mieszkańców, ale jednocześnie będzie uwzględniała zrównoważony rozwój z poszanowaniem otaczającej nasze projekty przyrody.– powiedział Arkadiusz Płociński, wiceprezes zarządu Real Management.

Neo Natolin to warszawskie osiedle wysokiej klasy domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Inwestycję wyróżnia elegancka i nowoczesna architektura oraz najwyższej jakości rozwiązania zapewniające sąsiadującym ze sobą rodzinom prywatność i liczne udogodnienia. Domy jednorodzinne są połączone ze sobą jedynie garażami, co zapewni maksimum prywatności mieszkańcom. Każdy z  nich będzie posiadał działkę o powierzchni od ok. 580 mkw. do 990 mkw., której 70 proc. to powierzchnia biologicznie czynna. Na terenie osiedla planowane są liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.

Inwestycja, w której znajdą się liczne pro-ekologiczne rozwiązania, od samego początku realizowana jest z dbałością o środowisko naturalne. Każdy z domów zostanie wyposażony w pompy ciepła, rekuperację z odzyskiem ciepła, infrastrukturę dla systemów fotowoltaiki czy miejsce na instalację ładowarki samochodowej. Wszystkie te udogodnienia wpłyną na efektywność energetyczną i ograniczenie kosztów zużycia mediów.

W niedalekiej odległości od powstającego osiedla znajdują się szkoły (w tym jedne z najbardziej prestiżowych w Warszawie), przedszkola, centra medyczne, wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze, Galeria Ursynów czy restauracje. Z kolei położenie osiedla Neo Natolin w otulinie Rezerwatu Przyrody Las Natoliński i Lasu Kabackiego zapewni mieszkańcom dostęp do terenów zielonych i zaoferuje wiele możliwości rekreacyjnych oraz sportowych. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z centrum Warszawy oraz dogodnie połączona z obrzeżami miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające dojazd do stacji metra w zaledwie kilka minut. Dużym atutem jest także bliskość trasy S2.

Autorem projektu architektonicznego całego osiedla jest renomowana pracownia APA Wojciechowski. Firma Internity Home wesprze natomiast przyszłych mieszkańców w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Inwestycja Neo Natolin jest trzecim projektem Real Management w kategorii zabudowy jednorodzinnej. Spółka w swoim portfolio posiada także Rezydencje Chojnów, obejmujące 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa z 48 luksusowymi budynkami. 

Więcej informacji o inwestycji znajduje się na: https://neonatolin.com/