REAL MANAGEMENT DLA LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

Jako deweloper jesteśmy świadomi tego, jak ważny jest zrównoważony rozwój. To, jaki wpływ mają nasze inwestycje na środowisko oraz lokalną

Nowa strona www dla osiedla NEo natolin

Neo Natolin, nasz wyjątkowy projekt willowy na warszawskim Natolinie, właśnie zyskał dedykowaną stronę www. Strona zdecydowanie oddaje charakter osiedla, posiada

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Łucja Rosiak, nowa Dyrektor Sprzedaży w Real Management

W 2021 roku zespół Real Management powiększył się o ekspertkę z branży nieruchomości mieszkaniowych, która objęła stanowisko Dyrektor Sprzedaży i Marketingu i odpowiada za pion nowych inwestycji i projektów z rynku pierwotnego. Obecnie Łucja koncertuje się na najnowszym projekcie willowym Neo Natolin na warszawskim Natolinie.

Żabka nowym najemcą POINT.44

Sieć sklepów spożywczych Żabka, już wkrótce otworzy kolejny punkt w parku biznesowym POINT.44 przy ul. Puławskiej 44D w Piasecznie.

Real Management i Liberty Investments sprzedały POINT.44

Real Management SA i Liberty Investments sprzedały wielofunkcyjny budynek POINT.44, zlokalizowany przy ul. Puławskiej 44D w Piasecznie.

Projekty BTS w Real Management

Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce nieustannie rośnie, a deweloperzy prześcigają się w szukaniu rozwiązań, które pozwolą firmom lepiej funkcjonować w wynajmowanych przestrzeniach. Jednym z takich rozwiązań jest realizacja projektów build-to-suit, czyli budynków szytych na miarę.

Pomagamy pszczołom w mieście

W Real Management wiemy jak ważne jest zrównoważone życie miejskie, z tego powodu zdecydowaliśmy się pomóc pszczołowm i postawić ule, we współpracy z Pszczelarium.pl.

Real Management S.A. z nowym projektem willowym

Osiedle 300 domów jednorodzinnych powstanie na 36,5-hektarowej działce położonej przy ul. Korbońskiego na warszawskim Natolinie.
W pierwszym etapie, którego realizacja rozpocznie się w 2022 r., Real Management S.A. wybuduje 84 domy.

Real management zbuduje osiedle, jakiego nie było

“Dotychczas nie było w Polsce tak dużych osiedli domów jednorodzinnych w miastach.
RM przeprowadził konkurs urbanistyczno-architektoniczny na plan zagospodarowania
terenu, który wygrała renomowana pracownia APA Wojciechowski.”

Real Management sprzedało budynek Canal+

Spółka z grupy Real Management SA sprzedała budynek biurowo-technologiczny zlokalizowany przy Al. Gen. Władysława Sikorskiego 9 w Warszawie do Canal+ Polska.

Bolero Office Park z nowymi udogodnieniami dla rowerzystów

W październiku, na terenie Bolero Office Park stanęła stacja rowerów miejskich Nextbike