Aktualności

Neo Natolin już w sierpniu powita pierwszych mieszkańców

Real Management S.A. finalizuje budowę pierwszego etapu luksusowego osiedla domów jednorodzinnych Neo Natolin, w ramach którego powstało 84 domów. Przekazywanie lokali pierwszym mieszkańcom rozpocznie się w sierpniu. Inwestycja jest realizowana w warszawskim Wilanowie przy ul. Stefana Korbońskiego.

Budowa osiedla Neo Natolin, projektu grupy deweloperskiej Real Management S.A. w kategorii zabudowy jednorodzinnej, realizowana jest zgodnie z ustalonym harmonogramem. Spółka kończy właśnie prace budowlane przy pierwszym etapie budowy osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonych w warszawskim Wilanowie.

–  Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu prac i dumni z faktu, że nasza oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Sprzedaż na poziomie 95% jest dowodem na to, że projekt skoncentrowany na budowie luksusowych domów jednorodzinnych zdobył uznanie klientów poszukujących wyjątkowego miejsca do życia. Z niecierpliwością czekamy na moment, kiedy będziemy mogli przekazać klucze pierwszym mieszkańcom. Dodam, że jesteśmy właśnie w trakcie przygotowań do rozpoczęcia drugiego etapu budowy powiedział Arkadiusz Płociński, wiceprezes Real Management S.A.

Przekazywanie lokali i wręczenie kluczy mieszkańcom Neo Natolin rozpocznie się w sierpniu i potrwa do końca września 2024 roku. Deweloper przewiduje, że pierwsi lokatorzy wprowadzą się jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia.

Neo Natolin to warszawskie osiedle luksusowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Inwestycję wyróżnia elegancka i nowoczesna architektura oraz najwyższej jakości rozwiązania zapewniające sąsiadującym ze sobą rodzinom prywatność i liczne udogodnienia. Domy są połączone ze sobą jedynie garażami, co zapewnia maksimum prywatności mieszkańcom. Każdy z lokali mieszkalnych posiada działkę o powierzchni od ok. 580 mkw. do 990 mkw., której 70 proc. to powierzchnia biologicznie czynna. Na terenie osiedla planowane są także liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.

Inwestycja, w której znajdują się liczne pro-ekologiczne rozwiązania, od samego początku realizowana jest z dbałością o środowisko naturalne. Każdy z domów został wyposażony w pompy ciepła, rekuperację z odzyskiem ciepła, infrastrukturę dla systemów fotowoltaiki czy miejsce na instalację ładowarki samochodowej. Wszystkie te udogodnienia wpłyną na efektywność energetyczną i ograniczenie kosztów zużycia mediów.

W niedalekiej odległości od powstającego osiedla znajdują się szkoły (w tym jedne z najbardziej prestiżowych w Warszawie), przedszkola, centra medyczne, wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze, Galeria Ursynów czy restauracje. Z kolei położenie osiedla Neo Natolin w otulinie Rezerwatu Przyrody Las Natoliński i Lasu Kabackiego zapewni mieszkańcom dostęp do terenów zielonych i zaoferuje wiele możliwości rekreacyjnych oraz sportowych. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z centrum Warszawy oraz dogodnie połączona z obrzeżami miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające dojazd do stacji metra w zaledwie kilka minut. Dużym atutem jest także bliskość trasy S2.

Autorem projektu architektonicznego całego osiedla jest renomowana pracownia APA Wojciechowski. Firma Internity Home wesprze natomiast przyszłych mieszkańców w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Inwestycja Neo Natolin jest kolejnym projektem Real Management w kategorii zabudowy jednorodzinnej. Spółka w swoim portfolio posiada także Rezydencje Chojnów oraz Rezydencje Pałacowa.