Aktualności

Real Management S.A. z finansowaniem na dalszy rozwój biznesu

Spółka Real Management S.A. pozyskała finansowanie kredytowe w wysokości 47 mln zł, które zostanie przeznaczone na jej rozwój w obszarze działalności deweloperskiej. Finansowania udzielił mBank S.A.

Jest to kolejny krok w realizacji naszej strategii biznesowej i dowód zaufania rynków kapitałowych do naszej działalności. To także potwierdzenie bardzo dobrej, wieloletniej współpracy z mBank S.A. –– powiedział Marcin Malka, Prezes Zarządu, Real Management S.A.

W 2021 r. spółka przyjęła nową strategię, koncentrując się wyłącznie na działalności deweloperskiej, dynamicznie rozwijając się w sektorze nieruchomości magazynowo-industrialnych oraz mieszkaniowych.

Zabezpieczyliśmy działki łącznie na trzy projekty logistyczne o powierzchni ok. 200 tys. mkw. W segmencie mieszkaniowym premium realizujemy projekt NeoNatolin na 36,5 ha działce w Warszawskim Wilanowie. W odpowiedzi na duże zainteresowanie naszymi projektami analizujemy obecnie nabycie kolejnych projektów w obu segmentach – podsumował Arkadiusz Płociński Wiceprezes Zarządu, Real Management S.A..

Umowę kredytową po stronie Real Management S.A opracowała Adwokat Ewa Marcinkowska, Head of Legal Prawnego Real Management S.A.