Aktualności

Real Management S.A. sprzedaje Kamienicę Krakowskie Przedmieście 34

Zabytkowa lubelska kamienica trafi w ręce prywatnego przedsiębiorcy

Real Management S.A. sprzedał prywatnemu przedsiębiorcy z Lublina zabytkową kamienicę zlokalizowaną przy ul. Krakowskie Przedmieście 34, która była w portfolio spółki od 2012 roku. Budynek mieszczący ok. 1750 mkw. wysokiej jakości powierzchni biurowej i handlowej jest skomercjalizowany w 100%.

Kamienica posiada trzy kondygnacje naziemne i jedną podziemną. Eleganckie i nowoczesne biura mieszczą się na parterze oraz na 1 i 2 piętrze. Na poziomie -1 znajduje się centrum szkoleniowe jednego z najemców, w którym wybudowano sale konferencyjne, salki treningowe, salkę fitness, strefę relaksu i 100-metrową kuchnię z jadalnią. Z przodu budynku znajdują się lokale handlowe i usługowe, które posiadają obszerne witryny z bezpośrednią ekspozycją na deptak.

Historycznie budynek składał się z kamienicy frontowej i trzech oficyn, do których prowadziła brama frontowa przy Krakowskim Przedmieściu oraz dziedziniec w środku nieruchomości. Zachowując zabytkowy charakter, w trakcie gruntownego remontu w latach 2010 – 2012, połączono powierzchnię szklanym dachem, a pomiędzy parterem i pierwszym piętrem w 2020 roku dodano szklany strop, dzięki któremu światło dzienne dociera do poziomu -1.