Aktualności

Osiedle domów jednorodzinnych Neo Natolin – Umowy Deweloperskie dla Zadania Inwestycyjnego III

Neo Natolin z przyjemnością informuje, że od dn. 17.04.2023 r. rozpoczynamy sprzedaż, a tym samym podpisywanie Umów Deweloperskich ostatniego Zadania Inwestycyjnego w pierwszym etapie projektu osiedla Neo Natolin.

Zadaniem Inwestycyjnym III objęte są domy jednorodzinne o nr: 2.10/2.11/2.12/2.13/2.14/2.15/ oraz 2.16/2.17/2.18/2.19.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, aby sprawdzić, które domy są jeszcze dostępne. Do wyboru pozostały jeszcze metraże ok. 180 m2 i o 220 m2. Biuro sprzedaży znajduje się  naprzeciw placu budowy osiedla Neo Natolin przy ul. Korbońskiego na Wilanowie.

Podczas spotkania z Doradcą Klienta dowiecie się Państwo, jak będzie rozwijał się projekt osiedla domów jednorodzinnych Neo Natolin, a także jakie są plany zmian w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji.  Przy okazji można zobaczyć materiały wykończeniowe do domów pokazowych, a także proponowanych pakietów wykończeniowych pod klucz firmy Internity Home, a także próbniki materiałów, które znajdują się w standardzie deweloperskim lokali, np. okien, blachy na dach, czy zdobień elewacji domów. W biurze znajduje się również dokładna makieta osiedla, która pozwoli przeanalizować usytuowanie każdego z wybranych domów.