Aktualności

Podsumowanie działań komercjalizacyjnych Real Management w pierwszym półroczu 2017 roku

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Rok 2017 rozpoczął się dla Real Management pasmem sukcesów komercjalizacyjnych. Już na początku roku spółka podpisała długoterminową umowę najmu z dużą siecią aptek – DR MAX. Umowa dotyczyła obiektu handlowo-magazynowo-biurowego zlokalizowanego przy ul Łubińskiej 1 w Baniosze, przy drodze krajowej nr 79, na odcinku Piaseczno – Góra Kalwaria. Lokalizacja ta, jako jedna z niewielu w okolicy, charakteryzuje się bardzo dobrą ekspozycją, a dzięki temu umożliwia klientom łatwy dostęp do obiektu. Ważnym udogodnieniem jest również parking usytuowany tuż przed budynkiem.

Real Management S.A. jako jeden z udziałowców spółki posiadającej w swoim portfelu budynek przy al. gen. W. Sikorskiego 9, z sukcesem zakończył renegocjacje umowy najmu ze spółką ITI Neovision S.A. Będąc odpowiedzialnym za komercjalizację, spółka Real Management przedłużyła umowę najmu dla siedziby Canal + o kolejny, długoterminowy najem. Budynek klasy A, kształtem nawiązujący do logo najemcy, to 7460 m2 powierzchni, 6 kondygnacji naziemnych i 3 kondygnacje podziemne, na których znajduje się 115 miejsc parkingowych.

Corner House przy ul Puławskiej 111 to kolejny budynek biurowy, w którym Real Management jako udziałowiec odpowiedzialny za działania komercyjne, we współpracy z Universal Property doprowadził do przedłużenia umowy najmu. Najemcą jest Bank Pocztowy, zaś przedmiot najmu to biurowiec klasy A oferujący 3760 m2 powierzchni. Corner House liczy 9 kondygnacji naziemnych i 2 kondygnacje podziemne, na których znajduje się 57 miejsc parkingowych.

Inna ważny sukces to przedłużenie umowy najmu z Konsorcjum Doradczo-Szkoleniowym oraz ekspansja powierzchni Rohlig Suus o kolejne 339 m2. A wszystko to w budynku Bolero Office Point przy ul Równoległej 4 w Warszawie – nowoczesnym, eleganckim biurowcu klasy B+. Bolero Office Point to siedem pięter, 11 300 m2 powierzchni biurowej oraz parking podziemny liczący 164 miejsca i naziemny – 25 miejsc.

Projekt biurowy Bolero Office Point w najbliższym czasie czeka rozbudowa. Na sąsiedniej działce Real Management S.A. planuje jako deweloper wybudować dwa kolejne etapy tej inwestycji i stworzyć nowoczesny park technologiczny. Koncepcja Bolero II przewiduje budynek biurowy o powierzchni blisko 9000 m2, 4 kondygnacje naziemne i dwie podziemne, na których znajdzie się 170 miejsc parkingowych. Kolejny etap, czyli Bolero III, to budynek typu Small Business Unit łączący wygodną i elegancką powierzchnię biurową z przodu budynku, ze spełniającą wysokie standardy powierzchnią magazynową.

Do ww. sukcesów dochodzą również bardzo dobre relacje z naszymi klientami w sektorze handlowym. Wiosną i latem 2017 roku Real Managment S.A. podpisał umowy z siecią drogerii Rossmann (317 m2) oraz siecią sklepów Piotr i Paweł (1589 m2) w pasażu handlowym przy ul. Stawki 2a w Warszawie. Pod tym adresem, na parterze w nowoczesnym kompleksie apartamentowców znajdują się 4 lokale użytkowe , które są w posiadaniu spółki celowej, której współwłaścicielem jest Real Management. Nieruchomość charakteryzuje się znakomitą ekspozycją od ulicy Stawki, a lokalizacja budynku w pobliżu wielu nowych osiedli mieszkaniowych, budynków biurowych oraz stacji metra Dworzec Gdański sprawia, że budynek cieszy się dużym zainteresowaniem najemców.

W czerwcu 2017 roku podpisaliśmy również kilka umów krótkoterminowych w swoich obiektach magazynowanych: Cursor (Good Point II – 450 m2 i Bolero Office Point – 79 300 m2 ) oraz Desa Unicom (Bolero Office Point – 1000 m2).

Real Management S.A. koncertuje się na rozwoju swojego portfela nieruchomości i nieustannie pracuje nad jak najwyższą jakością usług związanych z zarządzaniem swoimi obiektami. O zadowoleniu najemców świadczą podpisywane przedłużenia umów na nowe okresy, nie krótsze niż 5 lat. Do końca sierpnia 2017 roku Real Management S.A. podpisał przedłużenie 9 umów najmu o łącznej powierzchni 16 078 m2.

Więcej informacji udzieli dział komercjalizacji:

Eliza Wielgus

Marketing & Leasing Manager

+48 725 050 650

Real Management S.A.

Budynek Royal Wilanów, wejście A

ul. Klimczaka 1

02-797 Warszawa

eliza.wielgus@realmanagement.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mk_gallery images=”24709,24710″ column=”3″ show_zoom_icon=”false” enable_title=”false” height=”350″ item_id=”1509447153-59f855f1aa2de”][/vc_column][/vc_row]