Aktualności

Bolero Office Point 2 sprzedany

Real Management S.A. sfinalizował sprzedaż nowoczesnego budynku biurowo-technologicznego Bolero Office Point 2, zlokalizowanego przy ul. Równoległej 4 w Warszawie. Nabywcą projektu został fundusz Interpierre Europe Centrale, an SCPI zarządzany przez PAREF Gestion.

Bolero Office Point 2 to wysokiej klasy budynek biurowo-technologiczny oddany do użytku w I kw. 2020 r. Projekt został zrealizowany przez Real Management S.A. w formule BTS (build-to-suit) dla firmy UL International Polska, światowego lidera w dziedzinie testowania, inspekcji oraz certyfikacji produktów elektrycznych, elektronicznych i baterii. Bolero Office Point 2 jest trzykondygnacyjnym budynkiem, w którym znajduje się 1 945 mkw. powierzchni biurowej oraz 1 727 mkw. przestrzeni laboratoryjnej – z wysokością pomieszczeń sięgającą 6 m. Część laboratoryjna została wyposażona w specjalny system wentylacyjny i nawilżający przestrzeń, pozwalający na przeprowadzanie skomplikowanych badań.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalizacji transakcji sprzedaży Bolero Office Point 2. Budynek ten stanowi doskonały przykład nowoczesnego projektu z obszaru Life & Science. Projektując, realizując, a następnie zarządzając tym obiektem, ściśle współpracowaliśmy z jego wyłącznym najemcą, UL International Polska, co przełożyło się na stworzenie budynku  dopasowanego do potrzeb tej firmy. Realizacja tej transakcji pokazuje również, że projekty BTS cieszą się dużym zainteresowanie na rynku i są atrakcyjnym aktywem dla inwestorów – powiedział Marcin Malka Prezes Zarządu.

Bolero Office Point 2 posiada certyfikat BREEAM In-Use na poziomie „Very Good”. Przy budynku znajduje się parking naziemny na 60 samochodów. Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie stacji WKD pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta, a bliskość lotniska i głównych tras wyjazdowych z Warszawy stanowi udogodnienie dla firm, których pracownicy często podróżują służbowo.

Budynek został sprzedany funduszowi Interpierre Europe Centrale, an SCPI zarządzanemu przez PAREF Gestion. Proces sprzedaży wspierał dział Capital Markets firmy Cushmann & Wakefield. Strony nie ujawniają wartości transakcji.