Aktualności

Dalmec nowym najemcą Parku POINT.44

Dalmec, włoski producent manipulatorów przemysłowych, wynajął 300 mkw. powierzchni handlowej w Parku POINT.44
w Piasecznie. Park jest już skomercjalizowany w 96%.

Firma Dalmec www.dalmec.pl specjalizująca się w produkcji manipulatorów przemysłowych, czyli urządzeń służących do przenoszenia dużych i ciężkich ładunków, wynajęła na parterze Parku POINT.44 lokal o powierzchni 300 mkw. Najemca wprowadzi się do swojego nowego showroom’u już w lipcu 2021 roku.

POINT.44 to trzypiętrowy budynek handlowo-usługowo-biurowy klasy A ulokowany przy ulicy Puławskiej 44D w Piasecznie. Obiekt wybudowany przez Real Management S.A. został oddany do użytkowania w marcu 2020 r. W budynku mieści się już największy, bo zajmujący 3000 mkw., salon motocyklowy Liberty Motors
w Europie, sieć profesjonalnych salonów i serwisów rowerowych – AirBike, Total Fitness oraz biuro firmy Ltec Sp. z o.o. Na swojego najemcę czeka lokal gastronomiczny z Drive thru o powierzchni 220 mkw. mieszczący się w oddzielnym budynku.

Park POINT.44 oferuje łącznie ponad 5700 mkw. powierzchni najmu. Cechuje go elegancka i nowoczesna architektura, bezpośrednia ekspozycja oraz dostęp z ulicy Puławskiej. Takie położenie pozwala na szybki oraz wygodny dojazd samochodem zarówno z Piaseczna, jak i Warszawy. Na terenie inwestycji znajdują się dwa parkingi naziemne dla klientów, kurierów i dostawców
o łącznej liczbie miejsc postojowych 67, oraz parking podziemnym, w którym zapewniono 82 miejsca postojowe dla najemców.