Aktualności

Bolero Office Park z nowymi udogodnieniami dla rowerzystów

14 października, na terenie Bolero Office Park stanęła stacja rowerów miejskich Nextbike

Stacja rowerów miejskich to kolejne, po samoobsługowej stacji naprawy jednośladów, udogodnienie dla cyklistów wprowadzone przez Real Management S.A. w kompleksie biurowo-technologicznym Bolero Office Park.

– Chcemy, aby nasze biura pozwalały najemcom dokonywać codziennie zrównoważonych wyborów, a posiadanie certyfikatu BREEAM na poziomie „Very Good” motywuje nas jeszcze bardziej do poszerzania oferty udogodnień w Bolero Office Park. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Nextbike i postawienie stacji rowerowej na terenie kompleksu. Świetnie uzupełnia ona już istniejące udogodnienia dla rowerzystów, takie jak miejsca postojowe dla rowerów czy stację naprawy. Wybór roweru jako środka transportu, poza aspektem ekologicznym, jest również doskonałym sposobem na dobre samopoczucie pracowników – mówi Eliza Wielgus, Marketing & Leasing Manager Real Management S.A.

Nextbike niedawno obchodził 10-lecie działalności, a rowery miejskie tej marki dostępne są dla 10 mln Polaków w 55 miastach w Polsce. Moda na wypożyczanie rowerów miejskich wprowadziła zupełnie nowy styl poruszania się po mieście. Rower można wypożyczyć na minuty, nie martwić się o to co z rowerem zrobić, gdy tylko w pobliżu znajduje się stacja Nextbike. Dogodna forma poruszania się po zatłoczonych ulicach miasta, która jest w pełni ekologiczna i pro zdrowotna.

Bolero Office Park to doskonale skomunikowany kompleks dwóch budynków biurowo-technologicznych położony przy ulicy Równoległej 4 w Warszawie. Sąsiedztwo stacji WKD pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta, a bliskość lotniska i głównych tras wyjazdowych z Warszawy jest udogodnieniem dla firm, których pracownicy często podróżują służbowo. Właścicielem kompleksu są spółki Bolero Investments Sp. z o.o. oraz Bolero Investments 2 Sp. z o.o., należące do holdingu Real Management S.A.

Zobacz lokalizację stacji na mapie.