Aktualności

Real Management S.A. pozyskał finansowanie na budowę parku magazynowo-produkcyjnego Good Point V

Spółka Real Management S.A., w ramach umowy kredytowej z mBankiem, pozyskała finansowanie w wysokości 14,1 mln euro, które zostanie przeznaczone na budowę parku magazynowo-produkcyjnego Good Point V, zlokalizowanego w miejscowości Łubna.

Park magazynowo-produkcyjny Good Point V to inwestycja Real Management S.A., na którą składają się trzy budynki o łącznej powierzchni magazynowej 30 tys. mkw. W decydującej fazie realizacji spółka pozyskała finansowanie kredytowe w wysokości 14 mln euro, które zostanie przeznaczone na budowę.

– Umowa kredytowa z mBankiem to kolejny krok w realizacji naszej strategii biznesowej oraz finalizacji projektu budowy parku magazynowo-produkcyjnego. Przyznane nam finansowanie świadczy o zaufaniu do naszej firmy, ale również o potencjale biznesowym Good Point V oraz całego podwarszawskiego rynku nieruchomości industrialnych. Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z tak renomowaną instytucją finansową – Marcin Malka, Prezes Zarządu Real Management S.A.

Pierwsi najemcy powierzchni magazynowych oraz biurowych, wśród których znalazły się takie firmy jak Dr Irena Eris S.A, jeden z wiodących polskich producentów kosmetyków czy też OEX Fulfilio Sp. z o. o., spółka specjalizująca się w obsłudze logistycznej sektora e-commerce, programów lojalnościowych oraz materiałów POS, wprowadzą się do Good Point V już w III kwartale 2024 roku i I kwartale 2025 roku. Park magazynowo- produkcyjny, jest położony w miejscowości Łubna w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 79, gwarantującej szybkie połączenie z Warszawą (poprzez ulicę Puławską) i węzłem komunikacyjnym w Górze Kalwarii. Zostało jeszcze ostatnie 5800 mkw wolnej powierzchni magazynowej z terminem odbioru we wrześniu bieżącego roku.