Aktualności

Żabka nowym najemcą POINT.44

Sieć sklepów spożywczych Żabka, już wkrótce otworzy kolejny punkt w parku biznesowym POINT.44 przy ul. Puławskiej 44D w Piasecznie.

Znana w całej Polsce sieć małych sklepów spożywczych typu convenience, ulokuje swój najnowszy sklep w Piasecznie, w budynku wolnostojącym, należącym do kompleksu POINT.44. Żabka zajmie lokal o powierzchni 220 mkw, a do dyspozycji klientów będzie 9 miejsc parkingowych. Obecnie trwają prace przygotowujące budynek dla nowego najemcy, których zakończenie planowane jest na połowę roku 2022.

POINT.44 to trzypiętrowy budynek handlowo-usługowo-biurowy klasy A, ulokowany przy ulicy Puławskiej 44D w Piasecznie. Obiekt wybudowany przez Real Management S.A. został oddany do użytkowania w marcu 2020 roku. To koncept wyróżniający się na mapie Piaseczna miksem najemców z ofertą przeznaczoną dla wielbicieli sportu i adrenaliny. Do najemców Parku POINT.44, wśród których są m.in. największy w Europie salon motocyklowy Liberty Motors, należy również klub sportowy Total Fitness, salon i serwis rowerowy AirBike oraz firma Dalmec, włoski producent manipulatorów przemysłowych. W grudniu 2021 roku budynek został sprzedany funduszowi MNK Partners.

Park POINT.44 oferuje łącznie ponad 5700 mkw. powierzchni najmu. Cechuje go elegancka i nowoczesna architektura, bezpośrednia ekspozycja oraz dostęp z ulicy Puławskiej. Takie położenie pozwala na szybki oraz wygodny dojazd samochodem zarówno z Piaseczna, jak i Warszawy. Na terenie inwestycji znajdują się dwa parkingi naziemne dla klientów, kurierów i dostawców o łącznej liczbie miejsc postojowych 67, oraz parking podziemnym, w którym zapewniono 82 miejsca postojowe dla najemców.