INWESTYCJE KOMERCYJNE

Lublin Krakowskie Przedmieście 34

Budynek handlowo-usługowy, klasy A

Projekt SPRZEDANY W 2021 R

Kamienica o powierzchni najmu ok. 1900 m2 zlokalizowana przy ulicy Krakowskie Przedmieście 34 w Lublinie.

Kamienica została całkowicie odnowiona w 2012 roku i przystosowana do zaoferowania najlepszej jakości powierzchni biurowej i handlowej.

Kamienica posiada 3 kondygnacje naziemne i jedną podziemną. Na piętrze -1, 1 i 2 powstanie wysokiej jakości powierzchnia biurowa . Na poziomie 0 zlokalizowana będzie restauracja i kawiarnia, z których będą mogli korzystać również najemcy Kamienicy.

Budynek jest połączony  bramą frontową przy Krakowskim przedmieściu z dziedzińcem oficyny.

Brama przejazdowa oraz dziedziniec pełnią funkcję pasażu handlowego.

Pod dziedzińcem poziom – 1 łączy piwnice kamienicy z oficyną południową. Cały dziedziniec przykryty jest szklanym dachem.

Budynek posiada dwie klatki schodowe z jedną windą obsługującą wszystkie kondygnacje. Dodatkowo budynek posiada schody ruchome prowadzące z poziomu -1 do 1.

W sezonie letnim przed Kamienicą powstaną ogródki restauracyjne o łącznej  powierzchni ok. 60 m2

UDZIAŁ REAL MANAGEMENT W PROCESIE REALIZACJI PROJEKTU:

  • inwestor
  • komercjalizacja
  • zarządzanie nieruchomością
1900 m2
Powierzchnia najmu

3
Kondygnacje naziemne

60 m2
Ogródków restauracyjnych

LOkalizacja

Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 34

Kamienica zlokalizowana przy ulicy Krakowskie Przedmieście 34 w Lublinie.

To główna i najbardziej prestiżowa ulica Lublina, częściowo zamknięta dla ruchu kołowego i przekształcona w deptak. 30 m od budynku znajduje się zrewitalizowany Plac Litewski z nowoczesnymi fontannami, które wieczorami cieszą mieszkańców grą świateł i muzyki. 150 m na wschód od budynku znajduje się Brama Kakowska otwierająca podwoje do przepięknego Starego Miasta, dorównującego niejednej polskiej metropolii.

Większość budynków przy tej ulicy pełnią  istotną funkcję handlowo-usługową. Bezpośrednimi sąsiadami kamienicy są takie znane marki jak: MC Donald’s, Burger King, ECCO, Kawiarnia Tchibo. Na parterze Kamienicy ma powstać kawiarnia oraz restauracja .