INWESTYCJE MIESZKANIOWE

Nowe Ogrody Poznań, Etap I

I etap kompleksu mieszkaniowego (4 etapy , około 400 mieszkań)

Projekt zakończony

Osiedle Nowe Ogrody I to nowoczesny, funkcjonalny projekt mieszkalno-usługowy, który został wybudowany w IV kwartale 2013 roku. W skład projektu wchodzi 75 lokali mieszkaniowych o metrażach od 24m2 do 76m2, oraz pasaż handlowy z 9 lokalami usługowymi. Mieszkania są jednopoziomowe; zaplanowane z maksymalną funkcjonalnością i przestronnością pomieszczeń. Duże okna, balkony, tarasy (ok. 60m2) zapewniają optymalne nasłonecznienie pomieszczeń, a tym samym doskonałe samopoczucie domowników.

UDZIAŁ REAL MANAGEMENT W PROCESIE REALIZACJI PROJEKTU:

  • inwestor zastępczy
  • sprzedaż i marketing
73
Mieszkania

do103 m2
Powierzchnia mieszkania

7
Lokali usługowych

LOkalizacja

Poznań-Jeżyce

Inwestycja mieści się w Poznaniu przy ul. 5 Stycznia w dzielnicy Jeżyce. Ta doskonała lokalizacja pozwala cieszyć się mieszkańcom osiedla nieograniczonymi możliwościami spędzania wolnego czasu w bliskości natury, a jednocześnie umożliwia sprawny i szybki dojazd do centrum Poznania. Działka jest doskonale skomunikowana, tylko 10 min zajmuje podróż na Stare Miasto, 8 min na dworzec PKP Poznań Główny oraz 5 min na lotnisko Ławica. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe, a w planach zagospodarowania okolicy, zaledwie 300 m od obiektu, ujęto pętlę tramwajową oraz dworzec komunikacji miejskiej.

Otoczenie jest również oazą przyrody i spokoju; zaledwie 750 m od osiedla znajduje się ogród botaniczny, cieszący poznaniaków bujną i zróżnicowaną roślinnością. Na szczególną uwagę zasługuje oddalone zaledwie o 1 km piękne jezioro Rusałka, które wraz z okalającymi je lasami i licznymi terenami zielonymi daje nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku oraz relaksu na łonie natury.