INWESTYCJE MIESZKANIOWE

Rezydencje Chojnów

Kompleks 30 luksusowych domów

Projekt zakończony

Na zielonych obrzeżach Konstancina, w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego znajdują się Rezydencje Chojnów – zespół 30 indywidualnych domów z ogrodami.

Rezydencje Chojnów to znacznie więcej niż podwarszawska sypialnia. To miejsce, do którego można uciec od zgiełku miasta i spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. Nasze domy to aż 4 różne typy projektów, w ramach których dodatkowo wyróżniamy 2 rodzaje rozwiązań architektonicznych. Zastosowano stropy monolityczne, które umożliwiają oparcie konstrukcji domu tylko na ścianach zewnętrznych, a tym samym pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Dzięki temu każdy dom na osiedlu można zaprojektować zgodnie z własnym pomysłem – tak, aby jego mieszkańcy czuli się w nim komfortowo, aby znaleźli miejsce na pracę, swoje pasje i wypoczynek. Osiedle posiada trzy odrębne strefy, dzięki którym każdy dom w Chojnowie zyskuje własną, intymną przestrzeń. Wyjątkowo duże ogrody wokół domów pozwalają mieszkańcom czuć się naprawdę swobodnie.

UDZIAŁ REAL MANAGEMENT W PROCESIE REALIZACJI PROJEKTU:

  • inwestor
  • deweloper
  • sprzedaż i marketing
30
Domów

do350 m2
Powierzchnia domów

do4 500 m2
Powierzchnia działek

LOkalizacja

Chojnów / Konstancin-Jeziorna

Chojnowski Park Krajobrazowy rozpościera się na przestrzeni blisko 6800 hektarów, gdzie znajdują się rezerwaty przyrody. To gwarancja, że w przyszłości nie powstaną tutaj wielkie osiedla ani inne obiekty, które mogłyby zakłócić spokój tego miejsca.

Tutaj życie toczy się spokojniej, ale mimo to nie brakuje licznych atrakcji: na konie zaprasza Stajnia Chojnów, na romantyczną kolację – restauracja La Boheme. Oprócz tego w Konstancinie warto skorzystać z dobroczynnego działania tężni solankowych, a w Centrum Kształcenia i Rehabilitacji (CKiR) popracować nad dobrą kondycją. Na zakupy w miłej atmosferze warto wpaść do Starej Papierni. Świetną opinią cieszy się Przedszkole na ul. Wareckiej 6 oraz Gminna Szkoła Podstawowa nr 2 i Zespół Szkół nr 2 (gimnazjum). Mieszkańcy Rezydencji Chojnów mogą też w pełni korzystać ze wszystkich atutów wielkiego miasta.